HENKILÖKUNTA

Home  /  HENKILÖKUNTA

HENKILÖKUNTA

Toimiston ilmapiiriä rikastuttaa taustaltaan ja kokemukseltaan hyvin erilainen henkilökunta, joka on kykenevä tiiviiseen yhteistyöhön  asiakkaiden ja projektiryhmien kanssa.

YHTEYSHENKILÖT, Turku

Timo Korhonen, toimitusjohtaja, rakennusarkkitehti
timo.korhonen@arktakala.fi
 --
Kirsi Suomela, arkkitehti SAFA
kirsi.suomela@arktakala.fi
--
Ulises Márquez, arkkitehti SAFA
ulises.marquez@arktakala.fi
--
Rafael Miguel Gonzalez Laza, arkkitehti
rafael.gonzalez.laza@arktakala.fi
--
Natalia Aravena, arkkitehti
natalia.aravena@arktakala.fi
--
Liisa Säde, arkkitehti SAFA
liisa.sade@arktakala.fi
--
Taina Korppi, rakennusarkkitehti
taina.korppi@arktakala.fi
--
Maija Kyynäräinen, suunnitteluassistentti
maija.kyynarainen@arktakala.fi
--
Juha Vester, rakennusarkkitehti
juha.vester@arktakala.fi
--
Eija Rasimus, rakennusarkkitehti
eija.rasimus@arktakala.fi
--
Jaana Salo, sisustusarkkitehti, SIO
jaana.salo@arktakala.fi
--
Matti Takala, arkkitehti SAFA, vanhempi asiantuntija
matti.takala@arktakala.fi
--
Markku Heinonen, turvallisuuspäällikkö
markku.heinonen@arktakala.fi
--
Teemu Viitanen, talouspäällikkö
teemu.viitanen@arktakala.fi
--
Kari Viitanen, kehitys & myynti
kari.viitanen@arktakala.fi

 

 

 

 

 

office2