HENKILÖKUNTA

Home  /  HENKILÖKUNTA

HENKILÖKUNTA

Toimiston ilmapiiriä rikastuttaa taustaltaan ja kokemukseltaan hyvin erilainen henkilökunta, joka on kykenevä tiiviiseen yhteistyöhön  asiakkaiden ja projektiryhmien kanssa. Useimmat ovat olleet toimiston palveluksessa jo ennen yhtiömuodon muutosta  osakeyhtiöksi.

 

 

YHTEYSHENKILÖT, Turku

Matti Takala, arkkitehti SAFA
matti.takala@arktakala.fi
--
Timo Korhonen, toimistopäällikkö, rakennusarkkitehti
timo.korhonen@arktakala.fi
 --
Kirsi Suomela, arkkitehti SAFA
kirsi.suomela@arktakala.fi
--
Ulises Márquez, arkkitehti SAFA
ulises.marquez@arktakala.fi
--
Rafael Miguel Gonzalez Laza, arkkitehti
rafael.gonzalez.laza@arktakala.fi
--
Natalia Aravena, arkkitehti
natalia.aravena@arktakala.fi
--
Liisa Säde, arkkitehti SAFA
liisa.sade@arktakala.fi
--
Taina Korppi, rakennusarkkitehti
taina.korppi@arktakala.fi
--
Maija Kyynäräinen, suunnitteluassistentti
maija.kyynarainen@arktakala.fi
--
Pertti Vuollet, rakennusarkkitehti
pertti.vuollet@arktakala.fi
--
Juha Vester, rakennusarkkitehti
juha.vester@arktakala.fi
--
Markku Heinonen, turvallisuuspäällikkö
markku.heinonen@arktakala.fi
--
Teemu Viitanen, taloushallinto
teemu.viitanen@arktakala.fi
--
Kari Viitanen, kehitys & myynti
kari.viitanen@arktakala.fi

 

YHTEYSHENKILÖT, Rauma

Leena Joki-Korpela, arkkitehti
leena.joki-korpela@arktakala.fi

 

 

 

office2